دات نت نیوک
دوشنبه 09 مرداد 1396
تعداد بازدید: 434
تعداد نظرات: 0

اعتراض جامعه پرستاری به تربیت پرستار بیمارستانی

اعتراض جامعه پرستاری به تربیت پرستار بیمارستانی

در نامه ای به نمایندگان مجلس تاکید شد:

اعتراض جامعه پرستاری به تربیت پرستار بیمارستانی

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بجنورد از ارسال نامه ی پرستاران بجنوردی به نمایندگان مجلس در راستای اعتراض به اجرای طرح تربیت پرستار بیمارستانی خبر داد.

عبدالوهاب مومنی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری اظهار کرد: با نامه نگاری مخالفت ۱۰۰ درصدی خود با اجرای طرح تربیت پرستار بیمارستانی را اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه با این شیوه از آموزش پرستاری از حالت آکادمیک و دانشگاهی خارج می شود، افزود: هم اکنون بنده چندین سال مربی و سابقه آموزش دارم و دانشجویان پرستاری بر بالین بیمار حاضر میشویم همه خدمات بیمار توسط دانشجوی پرستاری انجام میشود و بیمار از خدمات دانشجویان راضی هستند چون پرستاری را ملاقات نمی کنند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بجنورد افزود: حال در نظر بگیرید با این شرایط این مرکز آموزشی درمانی دانشجو پذیرش کند در آن صورت دانشجویان چه آموزشی خواهند دید؟

مومنی با بیان اینکه طرح تربیت پرستار بیمارستانی در نهایت به مانند کمک پرستاری می شود، ادامه داد: این طرح با هیایوی بسیار در نهایت وزارتخانه آن را اجرا و کمک پرستاران به صورت شرکتی با شرح وظایف سال ۸۸ کمک بهیاران مشغول به کار می شوند حال آنکه وزارتخانه شرح وظایف ۳۳ گانه ای را طراحی و تعریف کرده است.

 

تصاویر
  • اعتراض جامعه پرستاری به تربیت پرستار بیمارستانی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل