دات نت نیوک
Menu
دوشنبه 30 اسفند 1395
تعداد بازدید: 478
تعداد نظرات: 0

امیدوارم در سال جدید شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی باشیم

امیدوارم در سال جدید شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی باشیم
پیام نوروزی رئیس شورای عالی نظام پرستاری؛

امیدوارم در سال جدید شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی باشیم

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور در پیام نوروزی، اظهارامیدواری کرد که در سال پیش رو، شاهد تجلی عدالت اجتماعی و اقتصادی به معنای واقعی آن در بین اقشار مختلف جامعه باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن پیام نوروزی طاهره زاهدصفت به این شرح است؛

به نام آنکه هستی نام از او یافت
فلک جنبش زمین آرام از او یافت

بی شک تجدید حیات طبیعت و آغاز بهار، تداعی گر مهرورزی و مروری دوباره در چگونگی معرفت همه ما آدمیان به خدایی است که در گردش فصول و ماه و روز جلوه گری قدرت بی پایانش همچنان ادامه دارد.

و ما در این تحول نو به یادش و شوقش دل را به او می سپاریم تا ضمن بهره گیری از چشمه مهر ایزدی راهی به شناخت عالم معنا پیدا کنیم.

و از انعکاس این شناخت گره گشایی از خلق و همگرایی در مسیر تقوی و پرهیزگاری را پیشه خود سازیم تا عشق و محبت و صلح و دوستی در مسیری متعادل نمادی از معرفت دل های پر از صفا و صمیمیت در مسیر تکامل باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت جنبه های معنوی عید نوروز، تماشای رستاخیز انسان و جهان را به فال نیک گرفته با تکیه بر عبودیت پروردگار منان که خود تحولی بس عظیم در راستای تضمین سعادت انسان ها است آغاز بهار ۹۶ را خدمت هموطنان عزیز به ویژه کادر درمانی کشور و پرستاران پرتلاش و دلسوز که حقیقتا در لباس پرستاری نماد وظیفه شناسی و پژواک تعهد به مردم شریف هستند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به پاس خدمات ارزشمند یکایک این عزیزان در جای جای کشورمان که در سراسر سال تبلور حلم و بردباری و در شرایط مختلف و بحرانی سنبل نوعدوستی و همدلی محسوب می گردند، توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی و حرکت به سوی استقلال حرفه ای و حقیقت معنوی و کمال را مسالت دارم.

با ادای احترام به روح پرفتوح امام راحل و جانفشانی های همه شهدا و دلاورمردان مدافع حرم و ایثارگران در راه صیانت از کشور عزیزمان ایران، همه مدیران و مسئولین بر این عهد استوار بمانیم که با الهام از خط مشی ولایت فقیه و رهبری در از بین بردن روح جاهلیت تبعیض از طبقات مختلف جامعه تلاش وافر نموده و همه با هم در از بین بردن این رذیلت اخلاقی و اجتماعی که آزار دهنده روح و روان انسان ها است گام های اساسی برداریم تا شاهد تجلی عدالت اجتماعی و اقتصادی و...، به معنای واقعی بین اقشار مختلف جامعه و تامین رفاه و آسایش آنان باشیم.

و تنها اینگونه خواهد بود که با ایجاد تحول و دگرگونی در روحیه و رفتار خود نظاره گر آبادانی در کشور و رسیدن به سعادت پایدار خواهیم بود.
تصاویر
  • امیدوارم در سال جدید شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی باشیم
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل