دات نت نیوک
Menu
ﺳﻪشنبه 17 خرداد 1390
تعداد بازدید: 26888
تعداد نظرات: 3

آغاز ثبت نام متقاضيان شركت در چهاردهمین دوره آموزش کمک پرستاری

آغاز ثبت نام متقاضيان شركت در چهاردهمین دوره آموزش کمک پرستاری

معاون فنی سازمان نظام پرستاری خبر داد

آغاز ثبت نام متقاضيان شركت در چهاردهمین دوره آموزش کمک پرستاری

معاون فنی سازمان نظام پرستاری گفت: ثبت نام از متقاضيان شركت در چهاردهمين دوره آموزش کمک پرستاری (کمک بهیاری) آغاز شده و تا 15 تير ادامه دارد.

 صدیقه سالمی در گفت و گو با خبرنگار نظام پرستاری، افزود: چهاردهمين دوره آموزشی کمک پرستاری توسط سازمان نظام پرستاری تير امسال برگزار می شود و ثبت نام از متقاضيان برای شرکت در این دوره 3 ماهه آغاز شده است.

وی آغاز کلاس ها را 14 و 15 تير اعلام کرد و یادآور شد: تدریس دروس این دوره ها بر اساس سرفصل های کتاب کمک پرستاری به عنوان اولین و تنها کتاب مرجع کمک پرستاری در ایران است.

معاون فنی سازمان نظام پرستاری تأکید کرد: ویژگی دوره آموزشی کمک پرستاری سازمان نظام پرستاری این است که به شرکت کنندگان مدرک معتبر مورد تأیید مراکز بهداشتی- درمانی کشور ارائه می شود. اما این دوره فقط آموزشی است و گواهی آن تضمینی برای کار محسوب نمی شود.

وی ادامه داد: دوره آموزش کمک پرستاری سازمان نظام پرستاری یک دوره سه ماهه شامل 100ساعت آموزش تئوری به صورت یک روز در هفته (سه شنبه یا چهارشنبه) از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر به مدت 10 هفته است که در محل سازمان نظام پرستاری واقع در تهران، خیابان کریمخان زند، خيابان استاد نجات اللهی (ویلاي جنوبي)، کوچه شهيد ارشد، پلاک 8 برگزار می شود. همچنین 100 ساعت آموزش این دوره نیز به صورت عملی و طی 3 تا 4 هفته کارورزی در بیمارستان انجام می شود.

سالمی اعلام کرد: مدارک مورد نیاز برای ثبت نام علاقه مندان در این دوره شامل کپی مدرک تحصیلی دیپلم (دیپلم تمام رشته های نظری، فنی- حرفه ای و کار و دانش مورد قبول است)، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و فرم تکمیل شده ثبت نام (قابل دسترسی در پورتال سازمان نظام پرستاری)، 2 قطعه عکس پشت نویسی شده، گواهی اشتغال به کار برای افراد شاغل و واریز مبلغ 460 هزار تومان به شماره حساب724191 بانک رفاه کارگران، شعبه راه آهن، کد 102 به نام سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران ( قابل واریز در تمام شعب بانک رفاه) است.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای پرداخت قسطی شهریه می توانند مبلغ شهریه ثبت نام را طی 2 فقره فیش بانکی به مبلغ هر کدام 230 هزار تومان پرداخت کنند. فیش اول را در زمان ثبت نام و فیش دوم را حداکثر تا 15 تير به واحد آموزش سازمان تحویل دهند.

معاون فنی سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه از داوطلبان استان فارس به علت تکمیل ظرفیت این استان ثبت نام نمی شود، افزود: ارائه مدارک می تواند به صورت پستی یا حضوری باشد. اما به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نمی شود، همچنین شهریه پرداختی نیز بعد از ثبت نام مسترد نمی شود.

وی اعلام کرد: ثبت نام در این دوره تا اتمام ظرفیت ادامه دارد اما ظرفیت پذیرش محدود است. همچنین از آنجايي كه محل برگزاري كلاس ها در تهران است، سازمان هیچ گونه تعهدی در قبال تأمین خوابگاه برای داوطلبان شهرهای دیگر ندارد. البته کارآموزان می توانند دوره عملی را در یکی از بیمارستانهای دانشگاهي محل سکونت خود و مورد تاييد سازمان نظام پرستاري طی کنند.

سالمی تأکید کرد: کارآموزان باید اطلاعات مرکز درمانی مورد نظر خود را با ذکر مشخصات خواسته شده در فرم ثبت نام وارد کنند. در غیر این صورت محل کارآموزی عملی توسط سازمان نظام پرستاری انتخاب می شود و فراگیر حق هیچ گونه جابه جایی ندارد.

وی افزود: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 88892585-88935852-88935854-021 (واحد آموزش) تماس بگیرند.

پايان خبر

تصاویر
  • آغاز ثبت نام متقاضيان شركت در چهاردهمین دوره آموزش کمک پرستاری
نظر بینندگان
سلام. آیاهنوز هم ثبت نام میکنید یا نه ؟؟
یکشنبه, 04 مهر,1395
Fereshte kohpima.ajimill.com
bahar
جمعه, 02 مهر,1395
از راه دور میایم خوابگاه داره
سلام چرا کمک بیماران نمی تواند جز نظام پرستاری عضو نمی شوند
ﺳﻪشنبه, 30 شهریور,1395
Omidjavan25@gmail.com
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل