دوشنبه 06 دی 1389
تعداد بازدید: 9518
تعداد نظرات: 5

شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو برای پرستاران اعلام شد

شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو برای پرستاران اعلام شد

مدیر عامل شرکت تعاونی پرستاران کشور:

شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو برای پرستاران اعلام شد

مدیر عامل شرکت تعاونی پرستاران کشور نحوه ثبت‌نام و استفاده از شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو را اعلام کرد.

 

 

فخر الدین ایرانی شاد در گفت و گو با خبرنگار نظام پرستاری، افزود: در پی انعقاد قرارداد بين شركت تعاوني پرستاران كشور و شركت واسپاري (ليزينگ) ملت وابسته و زيرمجموعه بانك ملت، پرستاران می توانند از خرید اقساطی خودرو بهره مند شوند.

 

وی افزود: طی قرارداد با ایران خودرو شرایط اقساطی بسیار مناسبی را برای کادر پرستاری درنظر گرفته ایم که خوشبختانه تاکنون با استقبال خوبی از سوی آنان مواجه شده است.

مدیر عامل شرکت تعاونی پرستاران کشور با اشاره به شرایط ویژه خرید خودرو برای کادر پرستاری،خاطرنشان کرد: پرستاران می توانند 40 درصد مبلغ خودرو را به صورت نقدي پرداخت و  تا 60درصد مبلغ خودرو از تسهيلات بانکی استفاده کنند.

وی افزود: مدت بازپرداخت اقساط 48 ماهه وبا نرخ سود 17درصد به روش PMT است که سقف تسهيلات اعطائی حداکثر 120 ميليون ريال در نظر گرفته شده است.

ایرانی شاد با بیان اینکه استفاده از شرایط خرید اقساطی خودرو نیازمند معرفی دو ضامن است، افزود: در صورت استخدام رسمی بودن متقاضی ،باید یک نفر از ضامنين رسمی يا پيمانی با گواهی كسر از حقوق باشد و ضامن دوم نياز به كسر از حقوق ندارد. اما ارائه ساير مدارك الزامی است.

وی تأکید کرد: اگر متقاضی کارمند پیمانی یا قراردادی باشد و هر دو ضامن نیز  پيمانی یا قراردادی باشند؛ باید هر3 نفر دارای گواهی كسر از حقوق باشند.

مدیر عامل شرکت تعاونی پرستاران کشور افزود: با رعایت شرایط مذکور سند خودرو  آزاد است و به نام متقاضي صادر می شود  و  در غير اين صورت سند در رهن قرار می گیرد.

وی افزود: پرستاران جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.nrco.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 3-77515192-021 تماس بگیرند.

پایان خبر

تصاویر
  • شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو برای پرستاران اعلام شد
نظر بینندگان
وارنا
جمعه 04 تیر 1395
آقا بالاخره حقوق پرستارها رو کی بصورت عادلانه میخایید بدید ؟
وارنا
سه شنبه 25 خرداد 1395
خب با این نحوه بهره و ضامن پرستار و بقیه هیچ فرقی ندارن عملا
پس اسمشو نزارید ویژه ما پرستارها
نسرین
يکشنبه 05 اردیبهشت 1395
واقعا خسته نباشید.هه
بیژن
دوشنبه 16 فروردین 1395
با سلام
در وب سایت www.nrco.ir هیچگونه مطلبی در رابطه با خبر بالا یافت می نشود، واقعا خسته نباشید با این آدرس دادن و هماهنگی فوق حرفه ای که در فضای مجازی دارید مایکروسافت باید لنگ بندازه!
کاربر ناشناس
يکشنبه 23 اسفند 1394
واقعا که چه پیشنهادی!!!؟
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظلام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.