1402/12/08١١:٤٨

دعوت سازمان نظام پرستاری از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

دعوت سازمان نظام پرستاری از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای از آحاد ملت عزیز ایران، تمامی مدافعان سلامت و جامعه پرستاری برای حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت به مشارکت کرد.

 به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام پرستاری؛ در آستانه برگزاری یک انتخابات باشکوه دیگر در کشور هستیم که ضرورت دارد، توجه مضاعفی به وظایف قانونی خود در این راستا داشته باشیم.

دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته تا مردم را از صحنه خارج کند، اما مردم همواره بر اساس عقاید خود از این نظام حمایت و کشور دفاع کردند؛ اما دشمن در ایام انتخابات فعال‌تر شده و تلاش می‌کند این حمایت مردم را از کشور بگیرد.

امروز برای عبور قدرتمندانه از تمام دشمنی‌ها، یک اختیار بزرگ و اثرگذار در دست عموم مردم قرارداد و این اراده بزرگ می‌تواند به بهبود و اصلاح بزرگ و اثرگذاری منجر شود که نقش اساسی حداقل در چهار سال آتی داشته باشد.

دشمنان در تلاش‌اند میزان مشارکت ما در انتخابات را کم‌رنگ کنند که برای مقابله با توطئه‌های آنها باید حضور گسترده در انتخابات داشته باشیم.

امروز جبهه استکبار تمام‌قد ایستاده تا من و شمارای ندهیم تا از این طریق به اهداف خود برای ضربه‌زدن به اسلام و انقلاب نزدیک شوند. مجلس و انتخابات نمایندگان خبرگان از اهمیت والایی برخوردار است و اگر مجلس واقعاً به وظایف خود عمل کند، به گفته امام راحل در راس امور است.

امیدواریم در انتخابات پیشرو نمایندگان صالح، توانمند، متعهد، مسئولیت‌پذیر و وظیفه‌شناس انتخاب شوند و دراسرع‌وقت به حل مشکلات کشور همچنین مشکلات حوزه پرستاری بپردازند.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران

 


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: