1402/12/23١٤:١٢

دیدار مسئولان بیمه البرز با رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری

دیدار مسئولان بیمه البرز با رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری

مسئولان بیمه البرز با رئیس‌کل سازمان نظام پرستار دیدار کردند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام پرستاری؛ نشست صمیمانه محمدتقی جهان‌پور رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با یوسف اسماعیلی رئیس شعبه فلسطین بیمه البرز، مجید شریفی معاون شعبه فلسطین و دیگر مسئولان بیمه البرز برگزار شد.

 در این نشست به تأمل و همکاری بیمه البرز با سازمان نظام پرستاری تأکید شد و رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری بیان کرد: سیاست‌های جدید بیمه‌ای نظام سلامت، توسعه همکاری با هیئت‌مدیره‌های نظام پرستاری سراسر کشور است و اهتمام جدی در مجموعه بیمه برای اجرای این سیاست وجود دارد.

 رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری درباره مسائل بیمه‌ای و توانمندی هیئت مدیره‌های سراسر کشورتاکید کردند: لازم و ضروری است درصدی از درآمد حاصل از بیمه‌ها برای رشد و تقویت هئیت مدیره‌ها به خود هیئت مدیره‌ها برگرد تا منبع درآمدی برای هیئت‌مدیره‌های سراسر کشور باشد. لذا این اقدام، اقدام ارزشمندی جهت تقویت هیئت مدیره‌های سراسر کشور می‌باشد.

 جهان‌پور تصریح کرد: امیدواریم با ایجاد رویکردها و فعالیت بیش‌ازپیش، هیئت‌مدیره‌ها، بتوانند شرایط بیمه‌ای (پیش‌گامان) را به بهترین شکل تغییر دهند که این امر مهم به نفع هیئت‌مدیره‌ها و شرکت بیمه خواهد بود.

 


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: