1402/12/25١٨:٥٥

قدردانی رهبر انقلاب از دیسپچر اورژانس ۱۱۵ بابل

قدردانی رهبر انقلاب از دیسپچر اورژانس ۱۱۵ بابل

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در تماس تلفنی، پیام تشکر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به همکار بخش ارتباطات اورژانس بابل ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، در پی نجات زندگی مادر و نوزاد ساکن روستای جاجن که از طریق راهنمایی تلفنی معصومه مهرآور، مامای بخش ارتباطات اورژانس ۱۱۵ بابل صورت گرفت، رئیس دفتر مقام معظم رهبری طی تماس تلفنی مراتب خرسندی و پیام تشکر رهبر معظم انقلاب را به این همکار تلاشگر اورژانس ۱۱۵ بابل ابلاغ کرد.

 

گفتنی است خانم مهرآور در شبی که برف و بوران شدید، تردد در جاده روستای جاجن از توابع شهر بابل را برای آمبولانس اعزامی اورژانس ۱۱۵ این شهر با مشکل جدی مواجه کرده بود، از طریق راهنمایی تلفنی پدر خانواده برای کمک به زایمان همسرش، زندگی مادر و نوزاد را از مرگ نجات داد.

لازم به ذکر است در نهایت مادر و نوزاد، پس از دریافت خدمات اولیه فوریتهای پزشکی توسط محمد جعفرزاده درزی و رحیم کریمپور، تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ بابل، که خود را با سختی زیاد و با کمک خودروهای راهداری و هلال احمر به محل ماموریت رسانده بودند، جهت مراقبتهای تکمیلی درمانی به بیمارستان منتقل شدند.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: