1402/12/26١٤:٤٥

نجات جان یک انسان رسالتی است که بر دوش تمامی کادر درمان قرار دارد

نجات جان یک انسان رسالتی است که بر دوش تمامی کادر درمان قرار دارد

معصومه مهرآور دیسپچر بخش ارتباطات اورژانس ۱۱۵ بابل درباره نجات زندگی مادر و نوزاد ساکن روستای جاجن از طریق راهنمایی تلفن به خبرنگار نظام پرستاری گفت و از این موضوع ابراز خوشحالی کرد.

معصومه مهرآور، در گفت‌وگو با خبرنگار سازان نظام پرستاری ضمن ابراز خوشحالی از توجه ویژه مقام معظم رهبری به اقدام وی در نجات جان یک مادر و نوزاد گرفتار در برف روستای جاجن اظهار کرد: خوشحالی‌‌ام پس از ابلاغ پیام تقدیر مقام معظم رهبری از بنده، قابل وصف نیست و زمانی که پیام قدردانی ایشان را به من اعلام کردند از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم. من توانستم وظیفه خود را انجام بدهم و از ایشان ممنونم که من را دیدند.

 

مهراور گفت: من یک سابقه ۱۰ ساله در بخش درمان و یک سابقه ۱۰ ساله در بخش بهداشت دارم،همچنین خود من نیز مادر هستم و یک فرزند دختر دارم؛ می‌دانم که اگر لبخند شادی روی صورت فرزند یک مادر بنشیند چه قدر برای یک مادر دلنشین است. چه بسا نجات جان یک انسان رسالتی است که بر دوش تمامی کادر درمان قرار دارد و این اتفاق نمونه یک ادای دین به جامعه برای من بود . 

 

وی با بیان این‌که مشاوره تلفنی برای نجات جان نوزاد و مادر بیش از ۲۸ دقیقه به طول انجامید، گفت: لحظه‌ای که به پدر این نوزاد تلفنی مشاوره می‌دادم که بتواند فرزند خود را صحیح و سالم به دنیا بیاورد احساس می کردم خداوند دارد یک موجود خوب را به دنیا هدیه می‌کند و من باید دست‌های خدا روی زمین باشم و به تولد این نوزاد کمک کنم.

این کارشناس اورژانس بابل بیان کرد: پس از انتشار فایل صوتی‌ام در رسانه‌ها مردم زیادی برای من دعای خیر کردند که می‌خواهم از همه آن‌ها تشکر کنم.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: