1401/05/09١٩:٥١

حل مشکلات آموزشی کمک پرستاری

حل مشکلات آموزشی کمک پرستاری

با پیگیری‌ها و تلاش‌های سازمان طی وعده‌‌هایی که به هئیت مدیره‌ها داده شده بود مشکلات آموزشی کمک پرستاری حل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ امروز نشست مشترکی میان دکتر محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری و هئیت همراه ایشان با معاونت آموزشی و پرستاری وزارت بهداشت و مسئولان مرکز ملی مهارتهای وزارت بهداشت برگزار شد.
 
در این نشست با طرح مباحث و مذاکرات جدی در خصوص مشکلات دوره آموزشی کمک پرستاری و با همکاری موثر دکتر باقری فرد معاون ِآموزشی وزیر بهداشت و دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزرات بهداشت؛ تصمیمات مهمی برای دوره‌های آموزشی مربوط به سازمان نظام پرستاری گرفته شد.
 
از مهمترین موارد مصوب شده در نشست امروز این بود که ظرف مدت ۴۸ ساعت آينده معاونین آموزشی و پرستاری مکاتبه‌ای با دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام دهند و همچنین دستورات لازم برای رفع موانع برگزاری این دوره‌ها و برگزاری کارآموزی فراگیران در بیمارستانها صادر شود؛ تا هيئت مديره‌هايی كه منتظر كارآموزی هستند؛ مشكل شان هرچه سریع‌تر برطرف شود. 
 
 در ادامه مقرر شد که بعد از اين مكاتبه  ورفع موانع ٦٠ هيئت مديره؛ در حال حاضر به طور موقت ثبت نام مجدد دوره‌ها توسط تمامی مراكز متوقف شود. تا بعد ازيك توافق وساماندهی اساسی  مجددا اقدامات لازم صورت پذيرد.    
 
سازمان نظام پرستاری اميدوار است که در فرايند جديد، نقش سازنده‌تر وموثرتری نسبت به وضعيت موجود داشته باشد.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: