1401/12/08١٣:٣٨

انتخاب دانشجوی پرستاری برای اولين دوره تربيت مربي قرآن علوم پزشکی ارتش

انتخاب دانشجوی پرستاری برای اولين دوره تربيت مربي قرآن علوم پزشکی ارتش

رئيس مركز قران و عترت ستاد ارتش گفت: از بين دانشجويان دختر تعداد ۴۰ نفر از حافظان و قاریان رشته هاي پزشكي ، پيراپزشكي و پرستاري برای شرکت در اولين دوره تربيت مربی قرآن ويژه دانشجويان دختر دانشگاه علوم پزشكی ارتش انتخاب شده‌اند كه به مدّت شش ماه اين دوره را به اتمام می‌رسانند.

سرهنگ دوم عقیل ابراهيمي در گفتگو در مورد دوره تربیت مربی قرآن گفت : با هدف تأمين مربيان قران براي مراكز درماني ارتش ج.ا.ا اين دوره با همكاري سازمان قراني دانشگاهيان كشور در دانكشده پرستاري دانشگاه علوم پزشكي ارتش اغاز شده است.
 
 
 
رئيس مركز قران و عترت ستاد ارتش افزود: از بين دانشجويان دختر تعداد ۴۰ نفر از حافظان و قاریان رشته هاي پزشكي ، پيراپزشكي و پرستاري برای شرکت در دوره انتخاب شده اند كه به مدّت شش ماه اين دوره را به اتمام مي رسانند .
 
 
 
سرهنگ ابراهيمي افزود: در اين دوره اصول آموزش قرآن كريم،فصيح خواني،روش كلاس داري،فن بيان،ترجمه و مفاهيم قرآن و سبك زندگي قرآني به شركت كنندگان آموزش داده خواهد شد و دانشجويان پس از اتمام اين دوره در آزمون نهايي شركت نموده و گواهينامه تربيت مربي قرآن دريافت خواهند نمود.
 
 
 
وی گفت: آشنايي دانشجويان پزشكي و پرستاري ارتش با مفاهيم و آموزه هاي قرآني در كنار تخصصي كه دارند به عنوان يك دست آورد معنوي در نحوه فعاليت و خدمات درماني بسيار اثربخش خواهد بود.
 
منبع: شبستان


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: