1402/02/27١٠:٥٩

تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی، فرا رسیدن 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری کشور؛  فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت می‌گوییم.
بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل‌داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام‌نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تأمین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم‌اندازهای روشن برای فردای بهتر است.
سازمان نظام پرستاری روز جهانی روابط عمومی را به تمامی اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.
 
سازمان نظام پرستاری کشور
 
27 اردیبهشت 1402 
 


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: