1402/10/19٠٨:٣٧

اولین اولویت سازمان نظام پرستاری در دوره ششم

اولین اولویت سازمان نظام پرستاری در دوره ششم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، اولین اولویت دوره ششم فعالیت این سازمان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، محمدتقی جهانپور رئیس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: سازمان نظام پرستاری در دوره ششم، طبق سیاست‌های نهاد بالادستی که شورای‌عالی نظام پرستاری باشد، در بیانیه‌ای متقن؛ اهداف و چشم‌انداز برنامه‌های خود را اعلام خواهد کرد.

وی با اشاره به اولین جلسه شورای‌عالی نظام پرستاری در دوره ششم، افزود: این بیانیه ظرف امروز و فردا صادر خواهد شد تا جامعه پرستاری از اهداف و برنامه‌های سازمان، مطلع و آگاه شود.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، در عین حال اولین و مهم‌ترین اولویت این سازمان در دوره ششم را، پیگیری وضعیت پرداخت فوق‌العاده خاص به نیروهای پرستاری عنوان کرد و گفت: فوق‌العاده خاص حق مسلم جامعه پرستاری است و تلاش می‌کنیم این موضوع تصویب شود.

جهانپور، افزود: این مهم را از طریق رایزنی با کمیسیون تلفیق مجلس پیگیر خواهیم بود تا بتوانیم برای سال آینده، پرداخت فوق‌العاده خاص را برای نیروهای پرستاری داشته باشیم.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، رفع موانع خدمتی برای ارتقای کیفیت خدمات پرستاری را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: وظیفه ذاتی سازمان نظام پرستاری، دفاع از حقوق مردم و بیماران و سپس، حمایت از حقوق جامعه پرستاری است.

جهانپور در ادامه با اشاره به اینکه در روزهای ابتدایی شروع به کار سازمان نظام پرستاری در دوره ششم هستیم، گفت: برنامه‌ها و راهبردهای سازمان در پیگیری حقوق پرستاران را از طریق تشکیل کارگروه‌ها دنبال خواهیم کرد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، بر تعامل با وزارت بهداشت برای پیشبرد اهداف پرستاری تأکید و تصریح کرد: برای تحقق تمامی خواسته‌ها و مطالبات جامعه پرستاری، برنامه داریم که به ترتیب اولویت‌ها، پیگیری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر


 
نسخه چاپي

 

کاربر مهمان
1402/10/19 15:17
0
0
انشاالله
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: