1403/01/17١٩:٠٩

حضور یک کار شناس اورژانس در برنامه تلویزیونی محفل

حضور یک کار شناس اورژانس در برنامه تلویزیونی محفل

حامد ولی‌زاده که در اورژانس اشتغال دارد، تلاوت قرآن و آواز سنتی گوش نوازی را در برنامه تلویزیونی محفل خواند.

به گزارش روابط عمومی نظام پرستاری؛ حامد ولی زاده تکنسین اورژانس تلاوت قرآن و آواز سنتی شنیدنی را در برنامه قرانی محفل اجرا کرد.

حامد ولی زاده، یکی از جوانان شهر ارومیه است. با اینکه متولد سال 67 است، اما از سه سالگی به همت خانواده اش پای درس قرآن نشسته و شاگردی کرده تا امروز که با داشتن سن جوانی، نه تنها رتبه های برتر قرآنی را در کارنامه فعالیت هایش دارد، بلکه یکی از اساتید موفق در رشته قرائت قرآن محسوب می شود.

 

ولی زاده درباره رفتن به جلسات قرآن این چنین می‌گوید؛حدود13 سال داشتم و خودم می توانستم به جلسات قرآن بروم. از آن موقع دوره حرفه ای تلاوت من شروع شد. خدمت اساتید زیادی رفتم و به صورت آموزشی، هنر تلاوت را آکادمیک شروع کردم. اولین رتبه ای هم که کسب کردم برای سال دوم راهنمایی و مسابقات دانش آموزان بود. در اولین مسابقه ای که شرکت کردم اول شدم. خاطرات بسیار خوبی از آن سال ها که شروع کارم بود، دارم.

 

وی درباره شرکت در مسابقه‌های قرآنی این چنین گفت؛ سال 82 بود که در مقطع شکوفه های زیر 16 سال شرکت کردم و رتبه دوم را کسب کردم. بعد از آن کمی صدایم تغییر کرد و مردانه شد. این تغییر صدا کمی مرا عقب انداخت. دیگر آن صدای قشنگ و بچگانه را نداشتم. صدایم مردانه شده بود و اذیت می شدم. انتظار داشتم خوب بخوانم ولی صدایم اجازه نمی داد. به هر حال آن سال ها هم با مشورت و راهنمایی اساتیدم به خوبی گذشت.

 

لازم به ذکر است برنامه تلویزیونی محفل، یک برنامه استعدادیابی قرآنی است که در ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

 


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: