1401/02/21١٤:٣٠

بیمه پیشگامان از هیئت مدیره ممتاز تقدیر کرد

بیمه پیشگامان از هیئت مدیره ممتاز تقدیر کرد

بیمه پیشگامان از هیئت مدیره اصفهان به عنوان هیئت مدیره برتر در زمینه فعالیت و همکاری با بیمه پیشگامان تقدیر و تشکر کرد.

بیمه پیشگامان البرز وابسته به سازمان نظام پرستاری صبح امروز با حضور حمید رضا عزیزی معاون توسعه و منابع سازمان نظام پرستاری ، مصطفی بوستانی مدیر عامل بیمه پیشگامان و برخی از مسئولان این سازمان از هیئت مدیره ممتاز در راستای بیمه پیشگامان تقدیر کردند. 
 
حمید رضا عزیزی در این نشست گفت: وظیفه خودم می‌دانم از مجموعه شرکت بیمه پیشگامان سلامت و کارکنان این شرکت که در دوره پنجم با مدیریت آقای بوستانی توانستند خدمات ارزنده ای را برای جامعه پرستاری ارائه کنند تقدیر و تشکر کنم‌. 
 
وی ادامه داد: با همکاری مدیر بیمه پیشگامان و راهنمایی‌های آقای عبدالعلی زاده تحولی از نظر گستردگی، توسعه، تحول و تعمیق فعالیت‌ها در بیمه پیشگامان شکل گرفت، به طوری که در حال حاضر تعداد هیئت مدیره‌هایی که با بیمه پیشگامان فعالیت می کنند حدود سه برابر بیشتر از گذشته شده است و این موضوع به نوبه خود جای تقدیر دارد . 
 
معاون توسعه و منابع سازمان نظام پرستاری افزود: برخی از هیئت مدیرها در زمینه بیمه فعال و پویا‌تر از دیگر هیئت مدیره‌ها هستند که هیئت مدیره اصفهان جزء پنج هیئت مدیره و یا به عبارتی جزء سه هیئت مدیره برتر در بیمه پیشگامان می باشد. لذا؛ وظیفه ی خودم می‌دانم که به عنوان نماینده سازمان در شرکت بیمه پیشگامان سلامت و از طرف کل مجموعه سازمان نظام پرستاری و رئیس کل این سازمان تشکر ویژه ای از این هیئت مدیره داشته باشم . 
 
مصطفی بوستانی مدیر عامل بیمه پیشگامان نظام پرستاری افزود: هیئت مدیره اصفهان جزء هیئت مدیره برتر در میان سایر هیئت مدیره ها شناخته شده است، این هیئت مدیره حدود 50 درصد عضو بیمه فعال دارد و در چند سال اخیر نسبت به فعالیتی که داشته است از جمله هیئت مدیره های برتر در شرکت بیمه پیشگامان می باشد . 
 
وی ادامه داد: اگر سوابق را نگاه کنید متوجه خواهید شد؛ حداقل در سه سال اخیر حق بیمه ثابت بوده و تغییر چندانی نکرده است، فروش هم در این مدت تقریباً ثابت بوده است ؛ به غیر از سال گذشته که ما  رشد ۴۰ درصدی در شرکت بیمه داشته ایم  و علت آن هم افزایش هزینه های جاری ، پرسنلی و... در کشور است اما بیمه پیشگامان تمام تلاش خود را کرد تا حمایت‌های خوبی برای هیئت مدیره ها و اعضای آنان با قیمت مناسب انجام شود. 
بوستانی گفت: قدردان زحمات تمام همکاران در هیئت مدیره ها هستیم ، قطعا همکاری هیئت مدیره ها و نوع برخورد کارمندان هر هیئت مدیره با مشتری در جذب و موفقیت موثر است؛ و همیشه تلاش کرده ایم در مناسبت های مختلف از هیئت مدیره های برتر تقدیر و تشکر کنیم . 
 
وی افزود:گزینه ای  برای افزایش سهم مشارکت هیئت مدیره‌ها پیشنهاد شده است، امیدواریم این موضوع تصویب بشود، و درصد افزایش حاصل از آن برای هیئت مدیره و کارمندان در نظر گرفته شود تا انگیزه آنان برای مشارکت و همکاری بیشتر شود. 
 
شیما صفارزاده مسئول کمیسیون آموزش و پژوهش نظام پرستاری اصفهان گفت:  افزایش سهم مشارکت قطعا باعث افزایش انگیزه همکارها می‌شود و ما این موضوع را در هیئت مدیره اصفهان خیلی زودتر شروع کرده ایم. 
وی افزود: قطعا هدف هیئت مدیره اصفهان هم این است که از رسالت‌ها و اهداف سازمان نظام پرستاری کل تبعیت کند، و امیدوارم این تعاملات و حرکت‌ها در یک جهت ادامه پیدا کند،که این تقدیر و تشکر‌ها دلگرمی است برای افزایش انگیزه و با قدرت فعالیت کردند.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: