1402/10/17٢٣:٠٧

دکتر عبادی مطرح کرد؛

شورای‌عالی نظام پرستاری فرصتی برای حل مشکلات حرفه پرستاری و ارتقای کیفیت زندگی مردم

شورای‌عالی نظام پرستاری فرصتی برای حل مشکلات حرفه پرستاری و ارتقای کیفیت زندگی مردم

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه شورای‌عالی نظام پرستاری فرصتی برای حل مشکلات حرفه پرستاری و ارتقای کیفیت زندگی مردم است، گفت: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های سازمان‌های مردم‌نهاد در برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌ها تأثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، دکتر عباس عبادی در نشست اعطای اعتبارنامه منتخبان ششمین دوره شورای‌عالی نظام پرستاری، با تسلیت حادثه تلخ گلزار شهدای کرمان، گفت: این حادثه نشان داد که دشمنان انسانیت به هیچ چیز قائل نیستند و کودک و زائر هم برایشان تفاوتی ندارد.
 
وی با تبریک به اعضای جدید شورای‌عالی سازمان نظام پرستاری و آزروی موفقیت برای آنان در این دوره، گفت: امیدوارم افتخار و انتخابی که از طرف جامعه پرستاری و مرحمت خدای بزرگ نصیبتان شده، سربلند بیرون آیید.
 
دکتر عبادی، مشارکت حداکثری همه اقشار را از برکات انقلاب اسلامی دانست و افزود: با تأسیس و توسعه سازمان‌های مردم‌نهاد، اجازه فعالیت و استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی و نخبگانی برای همگان صادر شده است و حضور صنوف فرصتی مغتنم برای کمک به عرصه‌های اجتماعی به حاکمیت است که با حمایت‌های مشورتی، تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری دنبال می‌شود.  
 
معاون پرستاری وزیر بهداشت افزود: در دولت سیزدهم، خوشبختانه با نگاه ویژه دولت در حوزه پرستاری، چهار انجمن پرستاری به انجمن‌های فعال این حوزه اضافه شد و مجموعه انجمن‌های علمی و صنفی به شش انجمن رسید تا در کنار سازمان نظام پرستاری و خانه پرستار و بنیاد علمی دکتر مداح، به ارتقای حرفه‌ای پرستاری بپردازند.
 
وی، توانمندی‌های سمن‌ها و سازمان‌های صنفی را همراستا با سیاست‌های دولت دانست و گفت: این توانمندی‌ها حتی در مقام نقد و انتقاد سیاست‌ها می‌تواند در برنامه‌ریزی‌ها تأثیرگذار باشد.
 
دکتر عبادی خطاب به اعضای شورای‌عالی نظام پرستاری، گفت: اینکه شما با احساس مسئولیت فردی، اجتماعی و علمی وارد این عرصه شده‌اید، بسیار ارزشمند است و ما هم ضمن احترام به رای و انتخاب همکاران پرستار در کنار شما هستیم. امیدواریم این همراهی و همکاری به حل مشکلات حرفه پرستاری و ارتقای کیفیت زندگی مردم منجر شود.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: