1402/09/18١١:٠٠

دومین رویداد بین حرفه‌ای بزرگ آموزشی سازمان نظام پزشکی کشور با همکاری سازمان نظام پرستاری برگزار شد

دومین رویداد بین حرفه‌ای بزرگ آموزشی سازمان نظام پزشکی کشور با همکاری سازمان نظام پرستاری برگزار شد

دومین رویداد بزرگ آموزشی سازمان نظام پزشکی کشور با همکاری سازمان نظام پرستاری با هدف ارتقاء دانش ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی به جامعه و آموزش نوآوری‌های حوزه پزشکی، دارویی و پرستاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری کشور؛ سازمان نظام پرستاری، انجمن‌های علمی پزشکی و سازمان نظام پزشکی بر اساس وظیفه‌ای که دارند هر ساله برنامه‌های متعددی برای ارتقای علمی جامعه هدف ارائه می‌کنند، اما در این رویداد همه کادر بهداشتی درمانی از جمله گروه های پزشکی، دارویی، پرستاری و طب ایرانی در کنار هم حضور ‌یافتند تا با همکاری بین حرفه ای برنامه های آموزشی مختلفی را ارائه دهند.شایان ذکر است این رویداد بزرگ آموزشی که به همت سازمان نظام پزشکی کشور و با همکاری سازمان نظام پرستاری برگزارشد از نظر تنوع برنامه‌های ارائه شده، سخنرانان و تعداد گروه‌های شرکت کننده در برنامه، رکورد دار برنامه‌های آموزش مداوم کشور است.


در این رویداد سازمان نظام پرستاری کشور با همکاری اساتید کشوری دکتر احمدرضا یزدان نیک، دکتر نوید رهبر ، دکتر طیب مرادیان و آقای مهدی اکبرزاده سه کارگاه ملاحظات قانونی در تخلفات حرفه ای پرستاری و مامایی، تهویه مکانیکی پیشرفته و فناوری نوین در مدیریت زخم را با حضور صد و پنجاه نفر از جامعه پرستاری برگزارنمود.

این رویداد بزرگ آموزشی در روز‌های ۱۵، ۱۶ و ۱۷ آذر در مرکز همایش‌های بین المللی رازی با امتیاز بازآموزی برای اکثر رشته های مختلف پزشکی و داروسازی و مامایی و پرستاری برگزار شد و شرکت کنندگان با آخرین و جدیدترین یافته های علمی در زمینه های مختلف آشنا شدند. قابل ذکر است سازمان نظام پرستاری در این برنامه ها برای مراکز درمانی شهر تهران سهمیه رایگان در نظر گرفته بود.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: