1403/01/27١٠:٥٧

بیانیه شورای عالی نظام پرستاری در خصوص حمله مقتدرانه ایران به اسرائیل

بیانیه شورای عالی نظام پرستاری در خصوص حمله مقتدرانه ایران به اسرائیل

شورای عالی نظام پرستاری از اقدامات جمهوری اسلامی ایران و سربازان غیور میهن در تنبیه متجاوز پرستاران آزاده جهان و جامعه بین المللی حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی نظام پرستاری؛ متن پیام به شرح زیر است:
 
 بسمه تعالى
 
 أذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ الله عَلى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (قرآن كريم 39/22 )
به کسانی که مورد ستم قرار گرفته اند اجازه جهاد داده شده است و به یقین خدا بر یاری آنها تواناست . 
 
پس از ماهها جنایات بی سابقه ی رژیم غیر انسانی صهیونیسم در غزه و حمله به مراکز دیپلماتیک ایران و به شهادت رساندن مستشاران جمهوری اسلامی ایران در سوریه، پاسخ مشروع کشورمان طبق قوانین بین المللی ،علاوه بر اینکه نمایانگر تعهد قاطع ملی به تمامیت ارضی و امنیت کشور است ، مسئولیت پذیری جمهوری اسلامی ایران نسبت به برقراری صلح در منطقه و جهان را نشان میدهد . 
 
چشمان همه دنیا در این دوران نکبت بار حیات رژیم صهیونیستی شاهد بوده که این دولت غاصب به عنوان بزرگترین منبع و منشاء تروریسم دولتی در تاریخ به طور مستمر همه قوانین بین المللی از جمله قوانین حفاظت و حراست از مراکز درمانی و عدم حمله به کادر درمان را زیر پا گذاشته و صلح و امنیت بین المللی را مورد تهدید قرار میدهد .
 
 سازمان نظام پرستاری ضمن حمایت قاطع از اقدامات جمهوری اسلامی ایران و سربازان غیور میهن در تنبیه متجاوز، پرستاران آزاده جهان  و جامعه بین المللی ، سلامت این حافظان جان انسان را به اتحاد همه جانبه در فشار مستمر از طریق دولتها، وزرای  بهداشت روسای مراکز درمانی و انجمن های صنفی برای توقف جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی علیه مردم غزه دعوت میکند . 
 
 
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ 
شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: