1402/06/08١١:٥٤

نتايج مرحله نهايی دومین دوره المپياد علمی دانشجويان گروه پرستاری سراسر كشور اعلام شد

نتايج مرحله نهايی دومین دوره المپياد علمی دانشجويان گروه پرستاری سراسر كشور اعلام شد

نتايج مرحله نهايي دومین دوره المپياد علمی دانشجويان گروه پرستاری سراسر كشوراعلام شده و گفتنی است كه مرحله اول اين المپياد با حضور بيش از 2 هزار تن از دانشجويان گروه پرستاری از سراسر كشور برگزار شده بود.

محمدجواد خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام پرستاری بیان کرد: نتايج مرحله نهايي دومین دوره المپياد علمی دانشجويان گروه پرستاری سراسر كشوراعلام شده و گفتنی است كه مرحله اول اين المپياد با حضور بيش از 2 هزار تن از دانشجويان گروه پرستاری از سراسر كشور در فروردين ماه ١٤٠۲ برگزار شد و ۱۰۰ نفر برگزيده اين مرحله، مرداد ماه ١۴۰۲ در مرحله دوم در شهر تهران به رقابت با يكديگر پرداختند كه در پايان، حدیث اسدالهی ترم ۸ رشته پرستاری دانشکده پرستاری ایرانشهر به مقام نخست اين رقابت علمی بزرگ دست يافت.
 
مدیر امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کل کشور ادامه داد: همچنين سمیه قلی‌پور دانشجوی ترم ۸ رشته پرستاری دانشکده پرستاری آمل رتبه دوم و محمدرضا اسدی دانشجوی ترم ۷ رشته پرستاری دانشکده پرستاری قزوین نیز رتبه سوم اين المپیاد را به خود اختصاص داده‌اند.
 
خلیلی همچنین درباره اهدای جوایز نفرات برتر نیز اعلام کرد: جوايز اين رقابت در كنار اعطای لوح تقدير از سوی سازمان نظام پرستاری كشور، شامل مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای نفر اول، ۶ میلیون‌ تومان برای نفر دوم و ۴ میلیون تومان برای نفر سوم در نظر گرفته شده است که به نفرات برتر اهدا خواهد شد.
 
مدیر امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری در پایان تصریح کرد: اميد است اين رقابت‌های سالم و انگيزشی در جامعه پرستاری و دانشجويان گروه پرستاری بيشتر ديده شود و اين رقابت بزرگ، آغازی بر اتفاقات بهتری در خانواده بزرگ پرستاری كشور باشد.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: