1401/03/02١١:٤٥

معاون فرهنگی رفاهی سازمان نظام پرستاری:

همکاری هیئت مدیره‌‌ها با بیمه پیشگامان نظام سلامت ارزیابی می‌شود

همکاری هیئت مدیره‌‌ها با بیمه پیشگامان نظام سلامت ارزیابی می‌شود

معاون فرهنگی رفاهی سازمان نظام پرستاری گفت: همکاری هیئت مدیره‌ها با بیمه پیشگامان نظام سلامت در سنجه ارزیابی عملکرد سازمان از هیئت مدیره‌ها قرار می گیرد و همچنین هیئت مدیره که طرف قرارداد با بیمه پیشگامان هستند؛ در بخشی از سود سهام شرکت با توجه به میزان مشارکت که به صورت سالانه محاسبه می شود سهیم خواهند شد.

 

کوروش نادری در گفت و گو با خبر نگار نظام پرستاری افزود:همکاری هیئت مدیره‌ها با بیمه پیشگامان نظام سلامت در سنجه‌های ارزیابی عملکرد سازمان قرار می‌گیرد وهمچنین  هیئت مدیره ای که با بیمه  پیشگامان نظام سلامت  همکاری می کند در سود سالانه سهام شرکت سهیم خواهند شد.

وی ادامه داد: بخش اول ارزیابی عملکرد و ارزیابی هیئت مدیره‌های نظام پرستاری در سراسر کشور از سنجه‌های متغیر مثل عضویت، رفاهی و... انجام می شود و از سال 1401سطح همکاری هیئت مدیره‌ها با بیمه پیشگامان و تسهیل دسترسی اعضا به خدمات بیمه سازمان در این سنجه وارد می شود و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

نادری گفت: هیئت مدیره که طرف قرارداد با بیمه پیشگامان؛ در بخشی از سود سهام شرکت با توجه به میزان مشارکت که به صورت سالانه محاسبه می شود سهیم خواهند شد و این موضوع می تواند منبع درآمد خوبی برای هیئت مدیره‌ها باشد.

معاون فرهنگی و رفاهی سازمان بیان کرد: بیمه پیشگامان نظام سلامت متعلق به سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران و یکی از ارکان مهم رفاهی و حمایتی سازمان برای جامعه پرستاری محسوب می شود ، این بیمه به نوبه خود یک سرمایه اجتماعی تخصصی پرستاران در صنعت بیمه کشور به حساب می آید.

نادری تصریح کرد: شرکت خدمات بیمه ای یک نمایندگی حقوقی مستقل بیمه‌ای است که از ۱۵سال پیش تحت برند یکی از بزرگترین، معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های بیمه گر در کشور حسن همکاری متقابل دارد و مجری تفاهم‌نامه های مشترک سازمان نظام پرستاری با صنعت بیمه در سراسر کشور بوده است.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: