1400/08/08٠٧:٣٥

برگزاری کنگره ICN  با حضور رهبران و متخصصان جهانی

برگزاری کنگره ICN  با حضور رهبران و متخصصان جهانی

کنگره بین المللی شورای بین المللی پرستاران (ICN) به طور مجازی از دوم تا چهارم نوامبر (11-13 آبان ) با همکاری انجمن پرستاری امارات متحده عربی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری در این کنگره افراد تاثیرگذار بین المللی، رهبران، سیاستمداران، هنرمندان، و متخصصان پرستاری و سلامت از سراسر جهان سخنرانی می کنند.
در کنگره ICN 2021 با مشارکت انجمن پرستاری امارات متحده عربی، هزاران پرستار از سراسر جهان در یک رویداد مجازی گرد هم می آیند و نقش حیاتی و مهم پرستاران در نبرد برای سلامتی و رفاه در سراسر جهان را بررسی می کنند.

پاندمی COVID-19 نقش و فعالیت  پرستاران را در سراسر جهان برجسته کرده است و بسیاری از رهبران و هنرمندان جهانی با شرکت در این کنگره حمایت خود را از کار باورنکردنی که پرستاران هر روز انجام میدهند، ابراز میکنند.

در کنگره، بان کی مون، دبیرکل سابق سازمان ملل. دکتر تدروس آدهانوم گبریسوس، مدیرکل سازمان بهداشت جهانی؛ میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد و رئیس جمهور سابق شیلی و آقای راست هلن کلارک، نخست وزیر سابق نیوزلند سخنرانی می کنند.

افراد مشهوری نیز با ارسال پیامهای ویدیویی در مراسم افتتاحیه کنگره ICN شرکت خواهند کرد. پرنس مونا الحسین، مدافع بهداشت جهانی برای پرستاری و مامایی، سخنران اصلی مراسم افتتاحیه این کنگره است.

این کنگره همچنین دارای سخنرانان متخصص در زمینه های بیماری های عفونی، برابری جنسیتی، امنیت بهداشت جهانی، فناوری، کمبود نیروی کار، سلامت روان، مقررات، آموزش، سالمندی، رهبری پرستاری، حقوق بشر و بسیاری از موضوعات مهم دیگر است.

در این کنگره همچنین جلسات منطقهای برای رسیدگی به مسائل مهم در آفریقا، اروپا، شرق مدیترانه، آسیای جنوب شرقی، آمریکا و غرب اقیانوس آرام بر گزار می شود.

 این جلسات منطقه ای همچنین فرهنگ و مشاهیر محلی را به نمایش می گذارد و طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش پرستاری را در سراسر جهان برجسته می کند.

شرکت کنندگان در این کنگره به مدت 6 ماه به همه جلسات رسمی کنگره، پوسترهای الکترونیکی و سمپوزیوم های همزمان آن دسترسی خواهند داشت.

در کنگره قبلی ICN که صورت حضوری در سنگاپور برگزار شد، 5300 نفر از 98 کشور جهان شرکت کردند.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: