1402/12/03١٦:٥٣

حضور مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سازمان نظام پرستاری/توجه به همکاری در حوزه های فرهنگی مابین سازمان‌ نظام پرستاری و وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی

حضور  مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سازمان نظام پرستاری/توجه به همکاری در حوزه های فرهنگی مابین سازمان‌ نظام پرستاری و وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی

   مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در سازمان نظام پرستاری، بر همکاری های دوجانبه مابین سازمان نظام پرستاری و این وزارتخانه تاکید کردند.


 به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام پرستاری؛ محمدتقی جهان‌پور رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری و مسعود فاطمی معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری، نشست مشترکی با مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کردند.
 
 در این نشست بر لزوم همکاری های دوجانبه مابین سازمان نظام پرستاری و وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید شد.

 رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری در این نشست عنوان کرد: بیش از ۳۰۰ شهید نظام سلامت در ایام کرونا به میهن عزیزمان تقدیم کرده‌ که حدود ۱۶۰ نفر آن ها کادر پرستاری بوده‌اند. زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهیدان باید در برنامه های همه نهاد های فرهنگی کشور باشد.

وی در پایان بیان کرد: توجه به امکانات فرهنگی برای پرستاران، تولید محتوای فرهنگی از قبیل فیلم، کتاب، کلیپ، مستند و...و همچنین تحقیق و پژوهش در حوزه های فرهنگی برای جامعه فرهیخته پرستاری جزو الویت های سازمان نظام پرستاری است که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قدم‌های مثبتی در این راستا برداشته خواهد شد.

 


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: