1402/10/30١٠:٥٣

سازمان نظام پرستاری هتک حرمت به یک پرستار بیمارستان البرز کرج را محکوم کرد

سازمان نظام پرستاری هتک حرمت به یک پرستار بیمارستان البرز کرج را محکوم کرد

در پی هتک حرمت یک پزشک به یک پرستار در بخش داخلی بیمارستان البرز در شهرستان کرج، سازمان نظام پرستاری کشور، ضمن محکوم کردن این اقدام توهین‌آمیز، اعلام کرد که در حال یپگیری حقوق قانونی این پرستار از مراجع ذی‌صلاح است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، در روز پنجشنبه، 28 دی‌ماه، یکی از پزشکان بیمارستان تأمین اجتماعی البرز واقع در شهرستان کرج در اقدامی غیرقابل پذیرش، برخورد ناشایستی با یکی از پرستاران خانم در بخش داخلی این بیمارستان داشته و با به‌کار بردن الفاظ رکیک، اقدام به توهین و فحاشی کرده است.
بر همین اساس، سازمان نظام پرستاری، ضمن محکوم کردن اقدام توهین‌آمیز از سوی این پزشک، اعلام می‌دارد که این سازمان ضمن دفاع تمام‌قد از حقوق پرستاران عزیز، آن‌ها را جزو سرمایه‌های بی‌بدیل نظام سلامت کشور می‌داند و هرگونه تعدی به حقوق آن‌ها از سوی هر شخص و نهادی را در هر جایی از کشور عزیزمان، محکوم می‌کند و تا استیفای قانونی حقوق آن‌ها چنین مواردی را پیگیری خواهد کرد.
لازم به ذکر است که حقوق قانونی پرستار بیمارستان البرز نیز توسط سازمان نظام پرستاری کشور و از مراجع ذی‌صلاح در حال پیگیری است و نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: