1401/04/31١٦:٠٠

معرفی اسامی برگزیدگان مرحله نهايي المپیاد علمی دانشجويان گروه پرستاري سراسر کشور

معرفی اسامی برگزیدگان مرحله نهايي المپیاد علمی دانشجويان گروه پرستاري سراسر کشور

نتايج مرحله نهايي المپياد علمي دانشجويان گروه پرستاري سراسر كشور اعلام گرديد

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام پرستاري كشور؛ گفتني است كه مرحله اول اين المپياد با حضور ٤٠٠٠ نفر از دانشجويان گروه پرستاري از سراسر كشور در فروردين ماه ١٤٠١ برگزار شد و ٥٠ نفر برگزيده اين مرحله در مرحله دوم در شهر تهران به رقابت با يكديگر پرداختند كه در پايان جناب آقاي علي اكبري دانشجوي ترم ٨ رشته پرستاري دانشگاه علوم پزشكي گلستان به مقام نخست اين رقابت علمي بزرگ دست يافت و نشان طلاي اين المپياد علمي را بر گردن آويخت .
همچنين سركار خانم طناز فارغ دانشجوي ترم ٦ رشته پرستاري دانشگاه علوم پزشكي يزد و سركار خانم فاطمه سبويي جهرمي دانشجوي ترم ٦ رشته پرستاري دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر با نمره مشترك در آزمون رتبه دوم مشترك اين رويداد را به خود اختصاص داده و مدال نقره اين مسابقات را از آن خود كردند.
 
لازم به ذكر است با توجه آيين نامه اين المپياد، مي بايست نفرات اول تا سوم معرفي شده و از آن ها تقدير به عمل مي آمد كه به علت يكسان شدن نمره نفر دوم و سوم اين دو عزيز به عنوان نفر دوم مشترك در المپياد علمي دانشجويان گروه پرستاري سراسر كشور معرفي شده و از آن ها در كنار نفر اول مسابقات تقدير به عمل خواهد آمد.
 
لازم به ذكر است كه جوايز اين رقابت در كنار ثبت سابقه و اعطاي لوح تقدير از جانب سازمان نظام پرستاري كشور و همچنين وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، شامل تمام سكه بهار آزادي براي نفر اول و نيم سكه بهار آزادي براي نفرات دوم مي باشد.
 
اميد است كه اين رقابت هاي سالم و انگيزشي در جامعه پرستاري و دانشجويان گروه پرستاري بيشتر و بيشتر ديده شود و اين رقابت بزرگ آغازي بر اتفاقات مبارك تري در خانواده بزرگ و محترم پرستاري كشور باشد.
 
مديريت امور دانشجويي سازمان نظام پرستاري كشور از خداوند منان براي همه دانشجويان عزيز آرزوي موفقيت و سربلندي را خواستار است.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: