1401/07/25١٥:٢٦

ارائه خدمات بیمه عمر و سرمایه گذاری برای جامعه پرستاری

ارائه خدمات بیمه عمر و سرمایه گذاری برای جامعه پرستاری

مدیر عامل بیمه پیشگامان نظام سلامت گفت: بیمه پیشگامان نظام سلامت وابسته به سازمان نظام پرستاری است و تا کنون تلاش کرده تا برای جامعه پرستاری و خانواده آنها خدمات بیمه‌ای بیشتری با تسهیلات و پوشش‌های بهتر را ارائه دهد.

مصطفی بوستانی در گفت و گو با خبرنگار سازمان نظام پرستاری افزود: در هنگامی که پرستاران به صورت گروهی و تجمیعی از طریق بیمه پیشگامان نظام سلامت استفاده می کنند، هزینه بیمه‌ای آنان کاهش می‌یابد.

مدیر عامل بیمه پیشگامان نظام سلامت ادامه داد: بیمه پیشگامان نظام سلامت وابسته به سازمان نظام پرستاری است و سالهاست بیمه البرز بعنوان بیمه گر همکاری متقابلی را ارائه می‌دهد تا خدمات بیمه‌ای بیشتری با تسهیلات و پوشش‌های بهتر برای جامعه پرستاری و خانواده آنها داشته باشد و در همین راستا با پیگیری‌های صورت گرفته قرارداد اختصاصی بیمه عمر و سرمایه گذاری ویژه اعضا،  شاغلین سازمان نظام پرستاری و خانواده های آنان  از ماه جاری آماده ارائه شده است.

بوستانی گفت: پرستاران به علت ارتباط مستمر با بیماران متعدد و حضور طولانی مدت در محیط درمانی با ریسک‌های مخاطره سلامتی بیشتری روبرو هستند و بیمه‌ها به عنوان یک حمایتگر در این شرایط می‌توانند در کنار کادر پرستاری باشند تا با تهیه بیمه های زندگی آرامش خیال بیشتری داشته باشند.
بوستانی ادامه داد: بیمه زندگی ضمانت می‌کند که اگر در طول مدت قرارداد مخاطرات سلامتی که بیمه‌گذار با آن مواجه است را پوشش داده و حداقل دغدغه مالی را از رنج مواجهه با هر عنوانی از این مخاطرات بردارد یا کمرنگ کند و این امکان بسیار مفیدی خصوصا برای افرادی است که سرپرست خانواده هستند.

وی گفت: بیمه زندگی دارای مزایا و پوشش‌های مختلفی است که به اختیار بیمه‌گذار انتخاب می‌شوند. همچنین در بیمه زندگی بخش قابل توجهی از حق بیمه‌های پرداختی برای تامین آتیه پس انداز می‌شود و به ازای هر سال دو نوع سود به آن تعلق می‌گیرد و در پایان قرارداد سود بیمه زندگی به همراه اندوخته ی حق بیمه‌ها به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.

مدیر عامل بیمه پیشگامان نظام سلامت گفت: معمولا افراد بیمه را به علل مختلف خریداری می‌کنند. یکی از این علل می‌تواند استفاده از سود آن باشد. مطابق قانون بیمه زندگی همه شرکت‌های بیمه موظف هستند سود بیمه زندگی را به بیمه‌گزار پرداخت کنند. مزایایی که بیمه البرز دارد شامل 11 پوشش بیمه‌ای در بیمه عمر است‌ که پرداختن به 11 نوع پوشش بیمه‌ای در صنعت بیمه یک اتفاق بی نظیر است.
بوستانی گفت: از مزیت قرارداد ویژه اعضا و شاغلین نظام پرستاری در بیمه البرز کاهش هزینه های اداری و بیمه گری روی بیمه نامه‌ها است، یعنی در نتیجه به نوعی سرمایه گذاری متقاضیان را بیشتر می‌کند تا همکاران سود زیادتری را داشته باشد.

وی در خصوص مزایای کلی بیمه عمر و پس انداز گفت: بیمه زندگی دو پوشش اصلی(اجباری) دارد که شامل فوت به هر علت و بیمه تامین آتیه(بخش سرمایه گذاری و پس انداز حق بیمه) است و سایر پوشش ها اضافی و اختیاری است و به انتخاب مشتری ارائه می‌شود که شامل بیمه اضافی فوت نابهنگام(حادثه)، بیمه اضافی نقص عضو حادثه‌ای و هزینه‌های پزشکی مربوطه، بیمه اضافی از کارافتادگی(معافیت از پرداخت حق بیمه+ سرمایه +درآمد) می‌باشد.

بوستانی تصریح کرد: از سایر مزایای مربوطه در بیمه زندگی می توان به برخورداری از مشارکت در منافع مازاد حاصل از مجموع فعالیت بیمه گری، برخورداری از وام فوری بدون وثیقه، امکان بازخرید بیمه نامه در طول مدت اعتبارآن، امکان تبدیل ارزش بازخریدی به مستمری(بازنشستگی)، امکان برخورداری از پوشش درمان گروهی، امکان برخورداری از تخفیفات ویژه در سایر خدمات بیمه ای شرکت البرز اشاره نمود.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: