1401/07/30١٤:٥١

پیگیری نامگذاری معابر تهران به نام شهدای مدافع سلامت در شورای شهر

پیگیری نامگذاری معابر تهران به نام شهدای مدافع سلامت در شورای شهر

عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران گفت: پرستاران با رشادت‌ها و از خودگذشتی‌هایی که خصوصا در ایام کرونا داشتند نشان دادند عرصه و میدان جنگ تغییر کرده و از اینرو شهدای زیادی را در راه خدمت و سلامت مردم تقدیم کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایسنا؛ عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت نامگذاری معابر و خیابان‌های شهر به نام شهدای مدافع سلامت، گفت: موضوع نامگذاری معابر شهر به نام شهدای مدافع سلامت را در شورای شهر مطرح کرده و تا اجرایی شدن پیگیری خواهم کرد.

سوده نجفی در مراسم تقدیر از منتخبان و مدال آوران جشنواره ورزشی نظام پرستاری تهران حضور یافت و ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات شبانه‌روزی خالصانه و بی‌ادعای پرستاران گفت: بزرگ‌ترین افتخارم این است که سالها در این حوزه خدمت کرده‌ و از نزدیک سختی‌ها و چالش‌های موجود در آن را درک کرده‌ام.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت نامگذاری معابر و خیابان‌های شهر به نام شهدای مدافع سلامت ادامه داد: موضوع نامگذاری معابر شهر به نام شهدای مدافع سلامت را در شورای شهر مطرح کرده و تا اجرایی شدن پیگیری خواهم کرد.

بنا براعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به جایگاه سیاستگذاری شورای شهر پایتخت بر تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادهای شهر تهران ادامه داد: در جلساتی که با هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری داشتم و همچنین بازدیدهایی که از فعالیت پرستاران در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها داشتم در جریان خواسته‌ها و مطالبات آنان قرار گرفته و پیگیری‌های لازم درباره مرتفع شدن مشکلات صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: پرستاران با رشادت‌ها و از خودگذشتی‌هایی که خصوصا در ایام کرونا داشتند نشان دادند عرصه و میدان جنگ تغییر کرده و از اینرو شهدای زیادی را در راه خدمت و سلامت مردم تقدیم کردند.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: