1403/01/10١٣:٢١

معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری :

ادبیات سخیف،بی ادبانه و گستاخانه را علیه جامعه بزرگ‌ پرستاری کنار بگذارید/ پرستاران هوشیار هستند و با عاملین این گستاخی ها برخورد جدی خواهند کرد

ادبیات سخیف،بی ادبانه و گستاخانه را علیه جامعه بزرگ‌ پرستاری کنار بگذارید/ پرستاران هوشیار هستند و با عاملین این گستاخی ها برخورد جدی خواهند کرد

توهین های اخیر در برخی فیلم و سریال ها علیه جامعه پرستاری، سبب آزرده خاطر شدن جامعه پرستاری شده و خواستار برخورد جدی با عاملین این موضوع هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، مسعود فاطمی معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: طی هفته های اخیر چند موردی از توهین و ادبیات سخیف و گستاخانه علیه جامعه پرستاری در برخی فیلم و سریال ها دیده شده که سبب آزرده خاطر شدن جامعه محترم پرستاری گردیده است. این ادبیات نه تنها از واقعیات سطح جامعه کاملا بدور بوده،بلکه در تضاد مستقیم با منویات مقام معظم رهبری و سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. 

 

وی ادامه داد: توهین و بی ادبی ،با هنر و هنرمند واقعی میانه ای ندارد و افرادی که در پشت پرده این گستاخی ها هستند، بدانند که جامعه محترم پرستاری هوشیار است و با عاملین این رفتار های نسنجیده برخورد جدی خواهد کرد.

 

معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری در پایان عنوان کرد: از نهاد های نظارتی و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای نظارت بر صدا و سیما درخواست داریم تا با ورود جدی خود ، با عاملین و مسببان گستاخی های اخیر علیه جامعه پرستاری، برخورد جدی شود. همچنین سازمان نظام پرستاری مسیر شکایت قانونی خود از این افراد را پیگیری کرده و اجازه نخواهد داد تا هر بی ادبی علیه این جامعه بزرگ و خدوم اقدامی را انجام دهد.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: