1401/06/12١٠:١٨

رئیس سازمان نظام پرستاری:

تعدیل نیروهای طرحی بی‌اخلاقی است

 تعدیل نیروهای طرحی بی‌اخلاقی است

رئیس سازمان نظام پرستاری گفت: نیروهای تعلیقی بدون سهمیه‌ای که در دوره کرونا خدمت کردند وقتی تعدیل می‌شوند؛ بی‌اخلاقی است. این عزیزان در بهترین شرایط از عمر خودشان و در بدترین شرایط کشور آمدند و طرح‌شان را تمدید کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان نظام پرستاری، دکتر محمد میرزابیگی در مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی پرستاران اظهار داشت: شرایط کشور با جهاد مداوم و مستمر و مکرر پرستاران رو به بهبود رفت و به گونه‌ای شد که بتوانیم شاهد این جمع باشیم. پرستاران قهرمان عرصه مبارزه با ویروس کرونا هستند و انشالله به اهدافی که داریم برسیم.
وی افزود: شما پرستاران امتحان خودتان را پس دادید؛ مقام معظم رهبری در طول دوره کرونا مرتب برای پرستاران پیام‌هایی صادر و از مدافعین سلامت تقدیر می کردند. 
وی درباره وضعیت اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری بیان داشت: خدمات پرستاری الان دارای ارزش‌های نسبی و کای مشخص است. در سال جدید ۵۲۰۰ میلیارد تومان بودجه برای اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تخصیص می‌یابد که این بعلاوه ۱۶۲۰ میلیارد تومانی است که بابت کارانه پرداخت می‌شود.
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به نیروهای تعلیقی بدون سهمیه‌ای که در دوره کرونا خدمت کردند؛ اظهار داشت: این که کاری برای این نیروها نکنیم بی‌اخلاقی است. این عزیزان در بهترین شرایط از عمر خودشان و در بدترین شرایط کشور آمدند و طرح‌شان را تمدید کردند و مردانگی کردند و همه هم جوانان دهه هفتادی هستند، اگر قرار باشد وقتی که کرونا فروکش کرده از کنار این عزیزان بی تفاوت بگذریم به نظرم بی‌عرضگی ماست. ان‌شاالله وظیفه خودمان را در قبال این عزیزان انجام خواهیم داد، فوق العاده خاص هم یکی از مسائلی ست که دنبال میکنیم اما تحقق آن سخت است باید همه کمک کنیم که به نتیجه برسد.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: