1402/10/02١١:٥٢

فوق‌العاده خاص و استخدام نیروهای طرحی تعديل شده با دفاع دکتر میرزابیگی کلید خورد

فوق‌العاده خاص و استخدام نیروهای طرحی تعديل شده با دفاع دکتر میرزابیگی کلید خورد

فوق العاده خاص و استخدام نیروهای طرحی تعدیل شده، با دفاع محکم دکتر میرزابیگی در کارگروه ویژه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۳ کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی نظام پرستاری؛اولین جلسه کارگروه ویژه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۳ ، صبح امروز با حضور نمایندگان دولت و مجلس و برخی دستگاه های اجرایی برگزار شد.دکتر میرزابیگی در این جلسه به نمایندگی از جامعه پرستاری، پیشنهاد برقراری فوق‌العاده خاص، استخدام بدون آزمون نیروهای طرحی تعدیل شده، اجرای صحیح قانون تعرفه گذاری و عدم اجرای مفاد سه‌گانه مخرب پرستاری برنامه هفتم توسعه در سال ۱۴۰۳ را در این کارگروه مطرح کردند که با نظر مثبت اکثریت حضار همراه بود، البته مثل همیشه مخالفین خاص خود را هم داشت، اما این بار رأی گیری علنی شد.

معافیت مالیاتی کامل در مناطق محروم و معافیت ۵۰ درصدی در سایر نقاط کشور برای پرستاران، پزشکان عمومی و سایر کارکنان غیر هیأت علمی حوزه سلامت نیز از پیشنهادات مشترک ایشان و دکتر عبداللهیان نماینده محترم هلال احمر بود. مراحل خنثی سازی تصمیمات ویرانگر پرستاری در برنامه هفتم نیز آغاز شد و مورد توجه مسئولین حاضر در کارگروه قرار گرفت.

همدلانه، منسجم و مقتدرانه می‌توانیم مشکلات موجود را حل کنیم. از دل تفرقه، مفاد ویرانگر برنامه هفتم و از دل اتحاد و همدلی، خنثی سازی آنها و به دست آوردن نتایج بزرگتر، بیرون می‌آید.


 
نسخه چاپي

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: